O mnie

Shared from Lightroom mobile

Nazywam się Piotr Łyczak. Z wykształcenia ekonomista, z wyboru i pasji fotograf. Mieszkam w Radomiu i tu wiodę spokojne życie wraz ze swoją rodzinką.  Jako fotograf pracuję na terenie całej Polski nie tylko w Radomiu.

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się ponad 15 lat temu. Nie kończyłem żadnych szkół o profilu fotograficznym.  Swoją wiedzę od początku czerpałem z ogromnej ilości książek i tysięcy wykonanych zdjęć, z których każde kolejne były coraz lepsze. Fotografuję, bo kocham to robić.  Fotografia ślubna i okolicznościowa daje mi ogromną satysfakcję, bo co może być dla fotografa wspanialszego od radości jaką widzi w momencie przekazania zdjęć.

W każde zlecenie angażuję się zawsze w 100% i staram się stworzyć niepowtarzalne zdjęcia, do których z chęcią będziecie wracać przez całe życie. Człowiek, ludzie, relacje, emocje, ulotne chwile… To najbardziej lubię zatrzymywać w moich kadrach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>